“Jeta është e bukur”, Enca Haxhia tregon gjoksin pranë pishinës

Enca strong është shfaqur joshëse

Pranë një pishine, këngëtarja ka treguar gjoksin.

Ajo imazhin e ka publikuar në Instagram, duke arritur të marrë një numër pëlqime dhe komente.

‘Jeta është e bukur’, ka shkruar artistja në imazh.

Ndryshe, Enca së shpejti do lansoj projektin e saj të ri.

SHPËRNDAJE