Juventus – Atalanta| Formacionet zyrtare

Juventus dhe Atalanta luajnë kryendeshjen e kësaj jave në Bundesligë.

Pritet një ndeshje jashtëzakonisht interesante në Torino, atje ku me një fitore të mundshme Atalanta do ta rihapte garën për titull duke u bërë vetë pjesë e kësaj gare

Juventus: Szczesny; Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Danilo; Rabiot, Bentancur, Matuidi; Bernardeschi, Dybala, Ronaldo

Atalanta: Gollini; Toloi, Palomino, Djimsiti; Hateboer, De Roon, Freuler, Gosens; Gomez, Ilicic; Duvan Zapata

SHPËRNDAJE