Kadri Veseli i uron shërim të shpejtë Avdullah Hotit

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli i ka uruar sherim të shpejtë Kryeministrit Avdullah Hoti.

Përmes një shkrimi në Facebook, Veseli ka bërë thirrje pë kujdes të shtuar.

Shkrimi i plotë:

Shërim të shpejtë për Kryeministrin Avdullah Hoti. Uroj që ai dhe qindra qytetarë të Kosovës ta kalojnë sa më lehtë përballjen me Covid-19.

Po ashtu, i lus të gjithë qytetarët që të bëjnë kujdes për veten dhe të tjerët, t’i bartin maskat dhe ta mbajnë distancën e higjienën.

SHPËRNDAJE