Kallashi bën foto nudo nga shtrati, por dikush po e shikon atë fshehtas (Foto)

Nuk lë ditë pa postuar foto në rrjetin e saj snapchat dhe pa u komentuar gjerë e gjatë Kallashi.

Pak çaste më parë Kallashi postoi disa pamje ku duket se po i kënaqet “vetmisë” , pasi po e shijon në maximum këtë duke parë trupin e saj.

Në këtë fotografi ajo çfarë e shijon më shumë Kallashin është prezenca e qenit të saj Zoi.

Kujtojmë se Kallashi ditë më parë ka publikuar projektin e saj i cili është pritur shumë mirë nga fansat e saj.

SHPËRNDAJE