“Kallashi” në polici (FOTO)

“Kallashi” në polici (FOTO)

- in Showbiz
0
1

Ndaj saj tashmë ka hetim të iniciuar dhe arrestimi i mundshëm i “kallashit”, varet nga rezultatet e tyre.  Policia ka shoqëruar të premten pasdite vajzën e cila u bë e njohur kohëve të fundit me emrin “Kallashi”.

Ajo është shfaqur në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale, me armë dhe grumbuj parash.

Policia konfirmoi për Tribunën se e njëjta është shoqëruar në stacionin policor në Prizren dhe me intervistimin e saj janë marrë hetuesit rajonal.

Intervistimi është kryer me urdhër të prokurorit i cili gjithashtu më vonë ka dhënë urdhër që e njëjta të lirohet në procedurë të rregullt. Por ndaj saj tashmë ka hetim të iniciuar dhe arrestimi i mundshëm i “kallashit”, varet nga rezultatet e tyre.

2

7

3

About the author

You may also like

Asambleisti i PDK-së me dy persona kërcënojnë gazetarin Gazmend Morina

Gazetari i portalit Veriu.info është kërcënuar fizikisht nga