Kaltrina Mikushnica do ta ‘çmend’ burrin e saj sonte me ketë fustan

Prezantuesja e njohur Kaltrina Mikushnica e cila me stilin e saj ka marr vëmendjen e të gjithëve.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postim nga më të ndryshmet.

Sot ajo publikoi një fotografi në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante.

E veshur me një fustan me ngjyra të ndryshme të ngush për trupi ajo do ta çmend burrin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE