Kamarierët e shërbejnë me urgjencë presidentin Clinton (Foto)

Burime të Periskopit nga Presidenca ku po pritet ish presidenti amerikan Bill Clinton, bëjnë të ditur se kamarierët e kësaj ndërtese e kanë bërë një shërbim urgjent në drejtim të tij.

Kamarierët mbanin në dorë një filxhan dhe vraponin me urgjencë të madhe në drejtim të zyres ku po qëndron presidenti i 42 amerikan.

Raportohet se në filxhanin në fjalë mund të ketë qenë një çaj i nxehtë, dhe se kjo nuk ka të bëj me shëndetin e 73 vjeçarit nga Arkansasi.

Clintoni është në takim me presidentin tonë të vendit, Hashim Thaçin./Periskopi

SHPËRNDAJE