Kamioni i ETC-së godet rëndë biçiklistin (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Podujevë, ku një kamion ka goditur një biçiklist derisa ishte duke u lidhur në rrugën kryesore, raporton Gazeta Online Veriu.info.

Gazeta Online Veriu.info ka siguruar një video ekskluzive ku shihet se si ka ndodhur aksidenti.

Mësohet se personi që voziste biçikletën ka shpëtuar dhe është duke marrë tretmanin mjekësor./Veriu.info/

SHPËRNDAJE