Kaq sexy nuk i kishit parë ndonjëherë Jenifer Lopezin (Foto)

Jennifer Lopez ka vazhduar të tregojë linjat e saj trupore.

Bukuroshja 48 vjeçare vazhdon të tregojë se nuk është inferiore ndaj yjeve më të reja.

Ajo për “Guess” ka treguar edhe një herë linjat fenomenale trupore dhe anën e saj të bukur.

Jennifer Lopez së fundmi lansoi këngën “Us” nga albumi i ri i cili publikohet në vitin 2018.

Jennifer vazhdon të shijojë një lidhje romantike me yllin e bejsbollit, Alex Rodriguez.

Ajo më parë ka qenë e martuar me këngëtarin Marc Anthony.

Jennifer Lopez së fundmi pati edhe premierën e filmit “Shades of Blue”.

SHPËRNDAJE