Kaq shumë është rritur djali i Amedës, publikojnë foton më të ëmbël

Almeda Abazi është modelja shumë e njohur shqiptare.

Ajo vazhdoi karrierën e saj në Turqi ku u bë tejet e suksesshme.

Almeda është martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Saiysman.

Ata tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Efehan.

Ai duket se është rritur shumë tani dhe Almeda ka publikuar foton më të ëmbël familjare./ORAinfo/

SHPËRNDAJE