Kate Upton e pazëvendësueshme, “djeg” me gjoksin në këto imazhe (Foto)

Aktorja dhe modelja e njohur, Kate Upton është pothuajse e pazëvendësueshme nga të tjerat modele, sidomos për pamjen seksi që ka.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim të veshur me kostum ngjyrë të kuqe të kombinuar me buzën e bardh.

Në sy binte me së shumti gjoksi, të cilin as këtë herë Kate nuk kishte ngurruar ta ekspozonte para kamerave.

Ndryshe, aktorja e njohur këto imazhe i kishte realizuar në Miami./Indeksonline/

SHPËRNDAJE