Kejvina Kthella pa pikë problemi ekspozon trupin e saj si peshk

Paraqitjet e saj në ekran janë shpeshherë provokuese, madje dhe ngacmimet ndaj të ftuarve janë të tilla, shkruan ORAinfo 

Behet fjalë për velinen e emisionit “Xing me Ermalin”Kejvina Kthella.

Ajo falë veshjeve e pozave provaktive arrin të jetë në qendër të vëmendjes, prandaj edhe s’iu desh shumë kohë për të fituar famë.

Tashmë ekspozimi i tepërt i trupit është kthyer në trend nga figurat e ekranit, e kështu bene edhe Kejvina.

Në imazhin  e fundit Kejvina shfaqet shumë joshëse në të kuqe./ORAinfo/ 

SHPËRNDAJE