Kejvina Kthella provokon si asnjëherë tjetër me fustanin e shkurtër

Kejvina Kthella rrezikoi shumë në fustanin e shkurtër.

Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën dukej tejet joshëse.

Ajo kishte veshur një bluzë të shkurtër dhe një minifund me ngjyrë blu,veshje në të cilën kishte vënë në pah format trupore.

E ulur në një divan, modelja gati i tregoi të gjitha në minifundin e shkurtër, në të cilin kishte në plan të parë këmbët seksi.

Kryeveper thot Oriola Marashi”, janë fjalët e Kejvinës në këtë foto.

SHPËRNDAJE