Kejvina poston foton me peshqir në kokë e gjoksin e ekspozuar, ia qet tymin internetit (Foto)

Ish-velina e programit “Xing me Ermalin” ka postuar një foto të “nxehtë” në Instagram.

Kejvina Kthella ka postuar foto vetëm me reçipeta dhe një peshqir.

Ajo që bie në sy është tatuazhi që ka zbuluar poshtë gjoksit.

SHPËRNDAJE