Kejvina zbërthen pantallonat për të treguar të brendshmet

Kejvina provokoi sërish ndjekësit.

Kejvina Kthella po vazhdon të ndajë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, me të cilat merr vëmendjen e ndjekësve.

Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet në të brendshme të zeza.

Sipër tyre, modelja kishte veshur një palë xhinse të cilat i kishte të zbërthyera dhe njësoj veproi edhe me këmishën.

Në ato fotografi atraktive, ajo vuri në pah fizikun e përsosur dhe tatuazhin nën gji, ndërsa nuk ishin të pakta komentet e ndjekësve.

“Jeta është e shkurtër të veshësh të brendshme të këqija”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotove.

SHPËRNDAJE