Keni parë gjithçka, por ky detaj nga Ledri Vula në koncert ju ka ikur të gjithëve (VIDEO)

Ledri Vula ka ndezur atmosferën në koncertin që u mbajt në sheshin “Skenderbeu”.

Moment mjaft i veçantë e që ndezi publikun jashtë mase ishte kur ai tregoi bluzën që kishte veshur e që përmbante simbolin e “UÇK-së”.

Ledri Vula këndoi disa nga hitet e tij si “Kings”, “Shtrejt”, SRM”, “Nona” etj..(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

Por, një detaj që ju ka ikur të gjithëve ka qenë se ai nuk këndoi këngën më të re të cilën ai e publikoi me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë.

“I vogël” është kënga që ai lansoi dje por nuk e këndoi në koncert./GazetaBlic

SHPËRNDAJE