Keni parë shumë nuse të estradës, por jo edhe këtë bukuroshe

Alban Mehmeti është një nder këngëtaret i cili pëlqehet shumë nga publiku shkruan ORAvip

Ai me zërin e tij ka bërë që pa dallim moshe të dëgjojnë këngën e tij.

Para syve të KFOR-it 4 serbë sulmojnë ushtarin e UÇK-së, por ky ua merr kallashnikovin dhe i poshtëron:

Albani përveç muzikës komentohet shumë edhe për jetën private ku në çdo fotografi pëlqehet shumë nga ndjekësit.

Këngëtari është i martuar me bukuroshen Fjolla e cila me bukurin e saj komentohet për çdo lëvizje që bënë.

Në rrjetin social “Instagram” Fjolla ka publikuar një fotografi ku ajo shihet në veturë me djalin e saj të vogël, por që me bukurin e saj i mahnit të gjithë.

SHPËRNDAJE