Kërcim sensual përpara kamerës, Kejvina Kthella i vë flakën Instagram-it (VIDEO)

Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, në pak kohë është bërë një prej femrave më të njohura e më të komentuara të showbizit shqiptar.

Me postimet e saj seksi ka “çmendur” rrjetin dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. E një gjë e tillë ka nodhur edhe me publikimin e fundit që ka bërë në rrjetin social “Instagram”.

Kevina ka publikuar në “Instastory”-n e saj një video ku bën një kërcim sensual.

Ajo performon përpara kamerës duke hapur këmbët dhe duke tundur vithet, duke ja hequr trurin kujtdo që e shikon.

SHPËRNDAJE