Kështu Loredana e pështynte kamerën dhe fshinte me para

Është arrestuar për zhvatje të parave.

Por, në klipin e këngës së saj të parë, Loredana Zefi tregonte se ka para, të cilat i përdorte edhe t’i fshinte vendet ky pështynte.

Këtë gjë ajo e bëri me 100 euro, derisa e pështynte kamerën.

Madje, në Instagram, Loredana ka video në Instagram ku shihet me plotë para në duar.

SHPËRNDAJE