Këtë pamje se keni parë as në filma: Kështu e ka dekoruar Melania Trump, Shtëpinë e Bardhë për festat e fundvitit

Shtëpia e Bardhë ka marr komplet tjetër pamje me zbukurimet e vitit të ri, për të cilat është kujdesur personalisht Malania Trump.

Siç është traditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me dekorimin e ambienteve të shtëpisë më të rëndësishme në botë, merret zonja e e Parë.

Melania Trump, ka publikuar një video në Twitter ku shihet atmosfera festive në Shtëpinë e Bardhë.

‘Fryma e Amerikës’ po shkëlqen në @ShtëpinëeBardhë! Jam e lumtur ta ndaj këtë ekspozitë të bukur të patriotizmit për të gjithë, dhe e ngazëllyer që të gjithë të shijojnë bukurinë e sezonit # Krishtlindjeve!’, ka shkruar Melania Trump.

SHPËRNDAJE