Këto 3 video të modeles ‘Playboy’, duhet t’i shini patjetër!

Modelja e ‘Playboy; Lindsey Pelas është tejet e bukur e madje di të bëhet edhe provokuese.

Me pamje të tillë dhe tipare karakteristike Lindsey, padyshim që ka marrë vëmendjen e gjithë shtypit rozë. Me imazhe provokuese modelja Pelas, nuk mund ti mungojë edhe rrjeteve sociale, ajo është mjaft aktive dhe ka shumë ndjekës.

Në videot e fundit aktorja 26 vjeçare duket shumë ‘hot’ dhe mjaft joshëse që dëshmon se për gjoks e të pasme s’ka kush ia kalon. (Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Kujtojmë se Lindsey, kulminacionin e famës së saj e ka arritur me një deklaratë për një medium britanik, kur kishte thënë se kishte probleme të mëdha me shpinën shkaku i gjoksit të saj me përmasa jashtë normales.

SHPËRNDAJE