Khloe Kardashian si lë vend imagjinatës së meshkujve, “godet” me veshjen e saj

Edhe sikur një gur të vogël të lëvizin, motrat Kardashian do jenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë në të gjithë botën.

Ato njihen për serialin e tyre dhe ngjarjet e bujshme profesionale e personale.

Kësaj rradhe vëmendjen e ka marrë një ndër motrat, Khloe Kardashian, e cila shihet e veshur me një fustan të ngushtë ngjyrë mishi ku duket mjaft e hatashme dhe seksi që i le pak vend imagjinatës me format e saj bombastike.

Pas ndarjes me bashkëshortin e saj Tristan Thompson, ajo i është bashkuar motrës së saj Kim Kardashian për një shëtitje të mahnitshme në Malibu.

SHPËRNDAJE