Kim Kardashian nuk është ‘normal’, hap këmbët dhe…

Kim Kardashian, është njëra ndër femrat me të njohura në botë për bukurinë e saj dhe që komentohet po ashtu edhe për jetën luksoze.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ku ndan postime nga me të ndryshmet me ndjekësit e saj, që nuk janë të pakët rreth 118 milionë ndjekës.

Kim jo që nuk ndalon së publikuari imazhe të shumta, ajo po ashtu edhe provokon në mënyrat siç di vetëm ajo.

Së fundi ajo ka publikuar një foto veshur në të brendshme të markës ‘Channel‘, në të cilat gati zbuloi pjesët intime.

SHPËRNDAJE