Kim mahnitë në bikini, tregon format e pabesueshme (Foto)

Kim Kardashian gëzon forma shumë të mira trupore, për të cilat duket se kujdeset shumë.

Ajo të mërkurën ka marrë pushim nga angazhimet e saj në biznes, duke dashur që të shfytëzoj këtë ditë për pushim pasi që ishte 4 Korriku.

……………………………………………………………………………………………………………..
Nora komplet në rrjetë tregon më shumë së që duhet pa të brendshme

……………………………………………………………………………………………………………..

37 vjecarja shihet e veshur me bikini të markës Dior dhe duket e mrekullueshme, e sidomos format trupore të mahnitnin./Indeksonline/

Gorgeous: Kim Kardashian took a break from her businesses to enjoy some time in the sun to ring in the Fourth Of July on Wednesday

SHPËRNDAJE