Kjo deputete e VV-së i kishte fshehur 6 bombola gazi në gjoks?

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Arbërie Nagavci është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi që të njëjtës i janë gjetur në trup të fshehura gjashtë bombola gazi.

Kështu ka bërë të ditur për “Gazeta Blic” një burim brenda Policisë së Kosovës.

Sipas të njëjtit burim, deputetja Nagavci bombolat e gazit i kishte fshehur në pjesë intime të trupit më saktësisht nën sutjena (gjokës).(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Po ashtu, gjatë kontrollit të policisë bombola gazi kanë arritur të gjejnë edhe pran ulëseve të deputetëve të VV-së.

Më herët u raportua se nga ky gaz edhe ishin dëmtuar tavolinat e Kuvendit.

Sidoqoftë, deputetët e tjerë po presin që të futen sërish në sallë për të votuar për ratifikimin e mnarrëveshjes për Demarkacionin me Malin e Zi.

SHPËRNDAJE