Kjo është arsyeja pse Rita Ora nuk do të qëndrojë sonte në Prishtinë

Me të përfunduar koncerti i mbajtur në sheshin “Skenderbeu”, Rita Ora është nisur drejt aeroportit të Prishtinës.

GazetaBlic nga burimet e saj mëson se arsyeja e mos qëndrimit të Ritës në Prishtinë, është se ajo është nisur drejt Japonisë për të realizuar një spot reklamues.

Kujtojmë se në aeroport ajo pritet të dekorohet dhe nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

SHPËRNDAJE