Kjo është gjendja aktuale shëndetësore e Bajram Rexhepit

Gjendja shëndetësore e ish kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepit mbetet e pa ndryshuar edhe sot, dhe vazhdon të trajtohet në nën përkujdesjen shtuar të mjekëve në Qëndresën Klinike Intensive në QKUK.

“Gjendja shëndetësore e ish ministrit të Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepit është pa ndryshuar prej ditës së djeshme. Nuk mundemi me thënë se është gjendje stabile derisa ai po vuan nga një sulm në tru”, theksoi zëdhënësi QKUK-së Shpend Fazliu.

Ish-kryetari i komunës së Mitrovicës, Bajram Rexhepi, ndodhet i shtrirë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës prej pasdites së hënë.

SHPËRNDAJE