Kjo moderatore e jona super-seksi e bën ‘hor’ yllin e kombëtares shqiptare (Foto)

Einxhel Shkira është një nga vajzat më seksi dhe më të komentuara në showbizin shqiptar. Emri i saj gjithmonë lakohet pranë atij të futbollistit të Kombëtares Bekim Balaj me të cilin thuhet se bukuroshja ka pasur një histori dashurie e që më pas përfundoi dhe ky i fundit u lidh me moderatoren kosovare Elita Rudi.

Programi “Thumb” i Aulonës dhe Fatmës ka qenë prezent në një event ku është pyetur edhe Einxheli lidhur me futbollistët e preferuar. Ngacmuar nga gazetari lidhur me emrin e Bekim Balaj kjo e fundit ka bërë një reagim shumë të çuditshëm.

“Bekim Balaj? Nuk e njoh”, ka thënë ajo duke i habitur të gjithë. Gjithessi mesa duket ndarja mes tyre s’është është përjetuar mirë nga Einxhel Shkira.

SHPËRNDAJE