Kjo ngjarje e tmerrshme ndodhi midis Prishtinës (Pamje)

Policia e Kosovës ka konfirmuar plaçkitjen që  është bërë një lokali në rrugën ‘Ilir Konushevci’.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka thënë për portalin Arbresh.info se informatën e kanë pranuar në orën 18:00.

“Rreth orës 18:00 e kemi pranuar informacionin për një rast grabitje që ka ndodhur në rrugën ‘Ilir Konushevci’ në Prishtinë . Rasti ka ndodhur në një argjentari ku nën kërcënimin e armëve persona të dyshuar kanë grabitur një sasi të arit. Me rastin po merren njësitet kompetente”, ka thënë ajo.(Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

SHPËRNDAJE