Kjo parti e fiton Gjakovën, rezultat befasues për Mimoza Kusarin dhe partitë tjera

Gazeta ka realizuar sondazhe me qytetarë nepër qytete të Kosovës për ti pyetur ata se kë do ta votojnë të dielën me 22 tetor.

Rezultatet të cilat janë dhënë për Gazetën NewBorn, flasin për një garë interesante dhe të nxehtë mes subjekteve politike dhe kandidatëve të tyre.

AAK-ja e rikthen Gjakovën, rezultati tronditë Mimoza Kusarin dhe partitë tjera. (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)    

Gazeta NewBorn, ka realizuar sondazhe me qytetarë nepër qytete të Kosovës për ti pyetur ata se kë do ta votojnë të dielën me 22 tetor.

Rezultatet të cilat janë dhënë për Gazetën NewBorn, flasin për një garë interesante dhe të nxehtë mes subjekteve politike dhe kandidatëve të tyre.

Bëjeni disa herë për të shpejtuar rritjen e flokëve

Asami

Ads by Revcontent

Find Out More >

AAK-ja ka arritur ta rikthej Gjakovën. Ardian Gjini i AAK-së shkon në balotazh me Mimoza Kusarin të Alternativës.

Gjakovë:

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini 29.3%

Alternativa, Mimoza Kusari 25.4%

Lëvizja Vetëvendosje, Driton Çaushi 14.3%

Partia Demokratike e Kosovës, Ramadan Hoti 11.7%

Lidhja Demokratike e Kosovës, Bekim Ermeni 10.5%

Nisma për Kosovën, Fazli Hoxha 7.2%

Të tjera 1.59%

SHPËRNDAJE