Kjo pozë e Adelina Berisha do t’iu lë pa gjumë, foto më hot s’keni parë

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet vetëm me bikini dhe po duket shumë atraktive.

SHPËRNDAJE