Kjo super femër ishte reja e këngëtares së njohur nga Kosova

Robert Berani, djali i këngëtares së njohur Gili, ishte në lidhje disa vjeçare me bukuroshen Santiana Maloku. Roberti që e mbanit mend qysh si fëmijë të vogël tashmë është rritur.

Roberti dhe Santiana kishin një lidhje të gjatë dhe shpesh postonin fotografi së bashku. Ata sot kanë ndarë rrugët dhe pasi t’i sheh këto fotografi Roberti, do ta kuptojë që ka humbur shumë. /Botapress.info.

Shikoni fotografitë:

SHPËRNDAJE