Kosova e Shqipëria në ethe, Geti e gjeti kohën të tallet me tërmetin e frikshëm

Rreth orës 16:00, Shqipëria u godit nga dy termete të fuqishme që u ndjenë në gjithë rajonin.

Sipas seizmologëve, lëvizjet ishin më të fortat në 20-30 vitet e fundit.

E Getoar Selimi duket të ketë ‘gjetur’ shkaktarin e këtyre dridhjeve seizmike dhe ajo është kunata e tij, Luana.

Në një fotografi të postuar pak minuta pas tërmetit nga ana e Luanës, Geti është shprehur: ‘Ti e paske bo termet’.

Sakaq, Luana është shprehur se nuk e ka ditur që kishte rënë tërmet kur ka postuar fotografinë.

SHPËRNDAJE