Kryeziu flet për marrëveshjen VV-LDK, ja çka pret?

Drejtori Ekzekutiv i KDI, Ismet Kryeziu ka komentuar zhvillimet e fundit politike në vend.

Kryeziu thekson se marrëveshje mes  dy subjekteve fituese mund të arrihet por për parimet e vlerat pak  u ka mbetur të flasin shkruan Kryeziu.

Postimi i plotë :

Marreveshja mund te ndodhe dhe qeveria mund te zgjidhet, por per parimet, vlerat e s’di çka, ketyre dy subjekteve politike pak u ka mbetur te flasin.

SHPËRNDAJE