Kujt i ka shkruar letër dashurie? Kadri Veseli përgjigjet në pyetjet e sikletshme (Video)

Kandidati për kryeministër Kadri Veseli, në një video 2 minutëshe të publikuar në llogarinë e tij në Facebook, është përgjigjur në disa pyetje ‘të sikletshme’.

Ndër to, ishin edhe pyetje si: cila ka qenë lodra e preferuar si fëmijë, e në të cilën Veseli përgjigjet se ka qenë topi.

Në pyetjen se cili është personi i famshëm i gjallë që do të dëshironit ta takonit, Veseli përgjigjet: Bill Gates. Ndërkaq personi i famshëm që nuk jeton më, por që Veseli do t’kishte qejf ta takonte, është Hasan Prishtina.

A e do Veseli më shumë picën apo hamburgerin? Këto dhe pyetje të tjera, ai u është përgjigjur në videon e mëposhtme.

Në përballje me disa pyetje të sikletshme! 🙂 Ju ftoj ta shikoni dhe ta shpërndani!

Në përballje me disa pyetje të sikletshme! :)Ju ftoj ta shikoni dhe ta shpërndani!

Publiée par Kadri Veseli sur Mardi 24 septembre 2019

SHPËRNDAJE