Kujt po i mungon gruaja e Sinan Vllasaliut? (Foto)

Sinan Vllasaliu është i martuar me Teuten, të cilën e ka njohur që në rini të hershme, e me të cilën e ka kaluar gjithë jetën e deritashme.

Çifti janë bërë edhe gjyshër dhe po i gëzohen mjaftë rritës së nipit, e këtë e tregojnë edhe përmes postimeve në rrjete sociale.

Gruaja e Sinanit sot e feston ditëlindjen, e me këtë rast e kanë uruar e përgëzuar miq, mikesha e dashamirë, shkruan “Kosovarja”. Me rastin e ditëlindjes, Teuten e ka uruar edhe Vjollca Haxhiu, e cila duket se ndan shoqëri të afërt me bashkëshorten e Sinanit.

Vjollca i thotë Teutes se po i mungon shumë.

SHPËRNDAJE