‘Kur përton të pozosh’

Pushimet po i vazhdon akoma.

Bukuroshja shqiptare, Alba Hoxha, ka hedhur një fotografi të re në Instagram, shkruan Syri Kosova. Ajo shihet se ishte e veshur me bikine dhe shikonte si e pafajshme.

“Kur perton te pozosh” është shkrimi i lënë në foto.

SHPËRNDAJE