Kush e bëri “qull” Emina Çunmulajn në mes të Kalifornisë?!

Emina Çunmulaj po e jeton një jetë që shumë femra e ëndërrojnë, dhe krejt kjo falë burrit të saj milioner i cili ia ofron kushtet luksoze modeles, shkruan “InfoKosova”.

Eminën sa e shohim në një vend e sa në një tjetër.

Së fundmi ajo shfaqet nga Los Anxhelosi në Kaliforni, ku duket se ka hyrë për të bërë dush në banesën e saj.

Ndërsa nuk ka nguruar që të na e ofron një foto pikërisht nga dushi, ku shihet se është bërë “qull”, apo ndoshta e ka bërë bashkëshorti?/InfoKosova/

SHPËRNDAJE