Ky do të jet moti për ditën e sotme

Sot pritet të jetë me diell dhe vranësira. Temperatura maksimale e ditës pritet të arrijë në 14 gradë.

Temperatura minimale pritet të regjistrohet në mëngjes prej katër gradëve të Celsiusit.

Ndërkohë, njëjtë pritet të jetë edhe të enjten dhe të premten. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

8.03 – Mot i butë, kryesisht me vransira, e gjatë ditës edhe me erë. Kohëpaskohe me shi. Në mbrëmje priten kthjellime.

9.03 – Mot i butë, me vransira dhe diell.

 

SHPËRNDAJE