Ky është 26-vjeçari nga Kosova, djali i vetëm që mbeti i vdekur nga aksidenti në Gjermani

Një 26-vjeçar ka ndërruar jetë pas një aksidenti trafiku që ka ndodhur në shtetin gjerman.Mësohet se bëhet fjalë për Arif Zekaj me prejardhje nga Jabllanica.

26-vjeçari jetonte së bashku me familjen në Gjermani dhe ishte vëlla i vetëm i tre motrave.

Aksidenti ka ndodhur ditën dy ditë më parë.Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë publike edhe familjarët përmes rrjeteve sociale.