Ky është bashkëshorti i Violetë Kukaj, me të cilin i dha fund gjithçkaje (Foto/Emri)

Ditën e djeshme mediat rozë u pushtuan me lajmin për ndarjen e këngëtares Violetë Kukaj nga bashkëshorti i saj.

U tha se këngëtarja ka marrë fëmijët dhe është larguar nga shtëpia ku kanë jetuar me bashkëshortin, Faikun.

Edhe daljet e saj në publik me tashmë ish bashkëshortin, Faikun, kanë qenë të rralla.

Më poshtë ju sjellim një fotografi të çiftit, realizuar vite më parë.

Pavarësisht të gjithave, deri tani ende nuk ka ndonjë reagim nga këngëtarja rreth këtij lajmi!/GazetaBlic

SHPËRNDAJE