Ky është personi që humbi jetën në Struzhë të Prizrenit

Ismet Osmanaj është personi që humbi jetën në Struzhë të Prizrenit.

Viktima përderisa ishte duke punuar aksidentalisht ka rënë në kontakt me kabllon e rrymës dhe si pasojë ka humbur jetën, shkruan “PrizrenPress”

Vdekjen e tij të e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

SHPËRNDAJE