Ky është personi që po e kërkon policia për vrasjen e Ermal Kamberaj (FOTO DOKUMENT)

Policia e Kosovës ka identifikuar dhe tashmë ka shpërndarë tek të gjithë personeli i saj personin që ajo e konsideron të dyshuar për vrasjen e Ermal Kamberaj në një kafiteri të Mitrovicës të premten mbrëma.

Gazeta Blic ka siguruar nga burimet e saj në Policinë e Kosovës, të dhënat për personin që po e përndjekë policia.

Fotografia më poshtë shpjegon të gjitha.

Fotografia e Mitrovica Press

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE