Ky lajm ka ‘çmendur’ Cimën nga gëzimi, ja çka ndodhi (Foto)

Adelina Thaçi, është vajza e humoristit të njohur kosovar Rasim Thaçit, i njohur në publik si ‘Cima’.

Ajo është e martuar me njërin prej deputetëve të Kuvendit të Kosovës.

Adelina Thaçi, e martuar është me deputetin e LDK-së, Bardhyl Metën, i cili që një kohë të gjatë ka pasur probleme shëndetësore.

E Meta është kthyer dje në Kuvendin e Kosovës, për të vazhduar punën e tij prej deputeti.

Lajmi për shërimin e tij ka gëzuar tej mase jo vetëm Adelinën dhe familjen e saj por ka gëzuar edhe Cimën dhe bashkëpunëtorët e Metës, njofton Gazeta NewBorn.

SHPËRNDAJE