Ky qytet shndërrohet në vatër të koronavirusit: Vetëm sot regjistron 24 raste me COVID-19

IKSHPK ka konfirmuar edhe 36 raste të reja me koronavirus në Kosovë, raporton Gazeta Online Veriu.info.

Përmes një njoftimi për media IKSHPK bën të ditur se 36 rastet e reja vijnë nga Vushtrria me 24 raste, 6 Mitrovicë dhe 6 Fushë Kosovë.

Vushtrria është shndërruar në vatër të koronavirusit, ku vetëm sot u konfirmuan 24 raste.

Njoftimi i plotë:

SHPËRNDAJE