Labi e bën kërdinë në Suedi, ja çka bën në mesin e qindra femrave kosovare (Foto)

Labi përmes moderimin arriti të bëhej më i njohur se shumë këngëtarë. Ai ka fituar simpatinë e të gjithë publikur shqiptar, edhe atij në diasporë.

Ai ka për të vizituar shumë shtete të Europës për t’i argëtuar shqiptarët e disasporës kudo që janë ata, përcjell ORAinfo.

Moderatori para publikut shqiptar në Suedi e ndërroi edhe profesionin. Ai ia ‘krisi’ këngës dhe në sallën që ishte e mbushur vetëm me femra, u bë një atmosferë e zjarrtë.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen ⤵⤵⤵)

Shumë fanse të tij dolën edhe në skenë duke vrapuar pas Labit duke dashur t’ia dëshmojnë sesa shumë e dojnë atë.Pas Labit po ‘kallen’ shqiptarët e diasporës.

SHPËRNDAJE