Labinot Tahiri vjen me ‘goditjen’ e radhës, e bën për herë të parë (Foto)

Labinot Tahiri-Labi tashmë deputet i Kuvendit të Kosovës, duket se është shumë i përkushtuar ta çojë Kosovën përpara.

Kështu po shprehet ai vazhdimisht nëpër rrjetet sociale dhe deklaratat që i jep në media.

Labi ka publikuar një fotografi ku shihet teksa ecë në këmbë në sheshin e Prishtinës, përkatësisht afër ndërtesës së Kuvendit.

“Gjithçka që ka të bëj me vendin tim, këmbët e mia kurr nuk lodhen”, ka shkruar ai, përcjellë Indeksonline. Labi qëkur ka kandiduar për deputet ka thënë se do të punojë shumë për ta ngritur Kosovën.

Ai i ka 4 vite mandat për ta dëshmuar këtë.

SHPËRNDAJE