Lajmërohet sërish e ‘dashura’ e Haxhi Shalës, zbulon diçka të madhe kësaj radhe (FOTO)

Angelina Shala tashmë është emër i njohur në muzikë dhe jo vetëm. Përtej muzikës dhe jetës së saj personale, që së fundi bëri bujë mediale, jeta e Angelines fsheh edhe shumë të pa thëna, shkruan “Kosovarja”.

Edhe më parë kemi shkruar se ajo në luftën e fundit të Kosovës ishte ushtare e “UÇK”-së.

Ish luftëtarja që tani merret me biznes dhe muzikë, tregon rastin që e ka tronditur thellë në shpirtë gjatë kohës së luftës.

Angelina Shala tashmë është emër i njohur në muzikë dhe jo vetëm. Përtej muzikës dhe jetës së saj personale, që së fundi bëri bujë mediale, jeta e Angelines fsheh edhe shumë të pa thëna, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka zbuluar tatuazhin kushtuar dashurisë

 

 

SHPËRNDAJE