LAJMI I FUNDIT: 36 raste të reja me koronavirus në Kosovë

IKSHPK ka konfirmuar edhe 36 raste të reja me koronavirus në Kosovë, raporton Gazeta Online Veriu.info.

Përmes një njoftimi për media IKSHPK bën të ditur se 36 rastet e reja vijnë nga Vushtrria me 24 raste, 6 Mitrovicë dhe 6 Fushë Kosovë.

Njoftimi i plotë:

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE