Lajmi i fundit: Ndërpritet takimi VV -LDK, kjo është arsyja?

Ështe ndërprere per pak minuta takimi mes LDK-së dhe VV-së .

Kështru ka konfirmuar kryetari i VV-së Albin Kurti.

“Nuk kemi çka deklarojmë, bisedimet vazhdojnë kemi një pauzë gjysmë orë, 40 minuta”, u bë e ditur nga lideri i VV-së dhe LDK-së.

Derisa dy partitë momentalisht kanë në Kuvend të Kosovës edhe nënkryetarët e anëtarë të tjerë me të cilët si duket do të konsultohen Kurti dhe Mustafa.

SHPËRNDAJE